СПА КОМПЛЕКСИ ДЛЯ ЖІНОК

СПА-комплекси спрямовані на пробудження життєвих сил, відновлення і омолодження.

Відчуйте себе королевою!

Королівський догляд– 3 год 30 хв, 2400 грн

 • Скрабування (на вибір)
 • Маска для тіла (на вибір)
 • Підтягуючий масаж обличчя
 • Чаювання
 • Балійський масаж / Стоун-терапія (на вибір)
 • Масаж стоп

Натуральні косметичні засоби і техніка їх нанесення, а також турботливий масаж принесуть Вам ні з чим незрівняне задоволення.
Кожен склад релаксуючої композиції дарує свою цінність для вашої душі і тіла.
СПА-комплекс спрямований на пробудження життєвих сил, відновлення і омолодження. Спочатку Ви насолодитеся глибоким очищенням, яке досягається за допомогою скрабу з натуральних інгредієнтів. Потім ми порадуємо Вашу шкіру живильним, зволожуючим обгортанням. Після чого Вас чекає підтягуючий масаж для обличчя. Чашка елітного чаю, багатого на вітаміни, допоможе розслабитися. Завершує процедуру релакс масаж всього тіла і точковий масаж стоп.

Шовкова шкіра – 2 год 30 хв, 1800 грн

 • Cкрабування (на вибір)
 • Маска для тіла (на вибір)
 • Балійський масаж

Ми створили прекрасну комплексну програму спеціально для Вашої шкіри, яка включає в себе косметичні процедури для тіла плюс релаксуючий масаж.
Скрабування тіла для очищення і тонусу. Ця процедура спрямована на те, щоб ви любувалися своїм тілесним храмом. Після сеансу ви насолоджуєтеся бархатистою, персиковою шкірою.
Поживна маска. Використовуються різні натуральні маски на Ваш вибір, які зволожують Вашу шкіру, заспокоюють роздратування, сприяють природному відновленню.
Розслабляючий масаж тіла. Зніме стрес, допоможе розслабитися і вирішити давні питання. Вірніше, деякі з них самі відійдуть на задній план і випаруються через непотрібність. А решту ви вирішите легко, тому що подивитеся на них під іншим кутом і знайдете вихід.

Балійське перетворення – 2 год, 1500 грн

 • Скрабування (на вибір)
 • Балійський масаж
 • Підтягуючий масаж обличчя

На Вас чекає чудове перетворення і небесна легкість відчуттів.
Скрабування тіла очистить Вашу шкіру і надасть їй сяючого вигляду. Наповнить дерму поживними речовинами, а також зробить Вашу шкіру гладкою та шовковистою. Натуральний скраб - прекрасна основа перед масажем всього тіла.
Завдяки поєднанню технік класичного масажу, точкового масажу та ароматерапії, традиційний балійський масаж подарує Вам справжнє розслаблення та умиротворення.
А завершальним штрихом перетворення стане ліфтинг-масаж обличчя, який підвищить пружність та еластичність шкіри, подарує їй зволоження та омолодження. Масаж обличчя сприятиме відновленню життєвої молодості та природного сяйва.
Пориньте в таїнство балійського перетворення!

Розслаблення – 2 год, 1400 грн

 • Балійський масаж / Тайський масаж (на вибір)
 • Масаж голови / Масаж стоп (на вибір)

Вам знайомий такий стан, коли Ви повністю віддаєтеся спокійному перебуванню себе в своєму тілі?
В голові не рояться думки, ніщо не відволікає, на душі рівно і спокійно, Ви відчуваєте задоволення і починаєте випромінювати світлу енергію.
І при цьому ваше тіло очищається і наповнюється красою і молодістю.

Ми пропонуємо Вам 120 хвилин творчого релаксу, після якого вам буде дуже легко і добре ступати по життю.
Наші майстри не тільки дотримуються всіх традицій національного балійського і тайського масажу, вони виконують техніки з особливим ставленням. Кожен їх жест насичений любов'ю до Вас - це складно описати словами, потрібно відчути. Масаж налаштовує Вас на позитивні думки, а потім Ви і зовсім перестаєте думати - концентруєтесь на відчуттях.

Цей гармонійний стан не передасть жоден текст.

Його необхідно випробувати особисто!

 

СПА - РИТУАЛ

Подорож на Балі  – 4 год 30 хв, 2900 грн

 • Скрабування всього тіла (на вибір)
 • Маска для тіла (на вибір)
 • Балійський масаж/ Стоун-терапія (на вибір)
 • Чаювання
 • Підтягуючий масаж обличчя
 • Масаж голови
 • Рефлексологія Стоп
 • Чаювання

Вас чекає незабутня Подорож на острів Балі, також званий "Островом Богів". Адже все саме божественне зосереджено в цьому магічному місці, де з давніх часів і до наших днів проходять найрізноманітніші і яскраві ритуали. СПА-Ритуал - це унікальний природний, цілісний і корисний набір оздоровчих процедур, який глибоко очистить тканини організму від токсинів, відкриє тонкі канали, принесе життєву енергію і збільшить сили.

Подорож складається з декількох етапів. Ритуал починається з приємного та корисного поєднання глибокого очищення і зволоження шкіри завдяки скраб-пілінгу і масці-обгортанню всього тіла.
Потім йде сеанс масажу, де безперервні хвилеподібні рухи рук майстра по всьому тілу, від ступень до верхівки, з довгими погладжуваннями, що зачіпають глибинні м'язи, призведе в рівновагу всі енергетичні меридіани. А аромат масел збереже в пам'яті приємні відчуття, підсилюючи ефект масажу. Після Вас чекає зупинка на чаювання при свічках. 

Далі Подорож приведе Вас у серце Балі, де Вам відкриється одна з найдавніших технік масажу обличчя. Балійський масаж обличчя сприяє омолодженню, насиченню шкіри киснем та повному розслабленню м'язів обличчя.

Після цього ми запропонуємо Вам справжню панацею від нервових розладів та інших проблем зі здоров'ям. Тисячі років тому масаж голови активно використовувався на Сході, для зняття стресу, нормалізації сну та зміцнення нервової системи.

Заключна зупинка в цій чарівній Подорожі подарує Вам легкість руху, прекрасне самопочуття і блаженство всьому організму завдяки точковому масажу стоп.
СПА-Ритуал втілить Ваші мрії про подорожі, відкриття далеких горизонтів, де душа і тіло повертаються до витоків розслаблення і відпочинку!

 

                                                                         

ІНШІ ПОСЛУГИ