ПРО НАС

Історія і принципи роботи

М'яке світло мерехтливих свічок, чарівний аромат пахощів і масел, теплий індонезійський інтер'єр, ніжна і чаруюча музика, чарівні руки майстрів - все це дозволить Вам здійснити незабутню подорож на містичний острів Балі і відкрити для себе стародавні ритуали і таїнства краси і здоров'я.

Ми раді запросити Вас в світ комфорту і відпочинку, де створені прекрасні умови для відновлення фізичних і духовних сил. Широкий спектр масажів і оздоровчих процедур принесуть Вашому тілу і м'язам розслаблення і зцілення, заряд бадьорості та енергії.
Всі масажі в нашому салоні виконуються з використанням Масла Виноградних Кісточок, яке є продуктом Краси і Молодості, завдяки унікальному набору корисних і цілющих властивостей. 

Всі процедури проводяться з урахуванням індивідуальних особливостей кожного гостя. Для досягнення відчутного результату масаж краще проходити курсом. Рекомендований курс масажу визначається індивідуально. Однак навіть після першого відвідування ефект від масажу не змусить себе чекати. Ви відчуєте прилив сил і енергії, відновите фізичну силу, додасте шкірі гладкості, отримаєте заряд позитивних емоцій, який протримається не один день. Масаж запустить процеси регенерації в організмі і стабілізує емоційний стан.

Майстри нашого салону пройшли спеціальне навчання в SPA BALI INTERNAIONAL ACADEMY - Академії Міжнародного Рівня, що є лідером в підготовці СПА-терапістів острова Балі.Кращі майстри з острова Балі поповнять життєві сили вашого організму!
Наші Майстри:

          Шрі Нурі    Густі  Тріа  

Ми подаруємо Вам Ваш власний магічний острівець Балі в районі Аркадії!

Наші дипломи