СПА КОМПЛЕКСИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Після наших комплексів підвищиться загальний життєвий тонус, розум проясниться і з'являться нові ідеї.
Чоловіки, дорогі, відпочивайте!

Бадьорість – 2 год, 1500 грн
- Тайський масаж
- Аnti-stress масаж
У цій процедурі поєднуються дві абсолютно різні техніки тайського та балійського масажу, покликані наповнити Ваш організм неймовірним припливом енергії. Після тайського масажу Вам здається, що ви можете своїми руками зрушити гори. Уявляєте, як цікаво з таким настроєм вирішувати нові завдання і рухатися до цілей? Масаж голови і шийно-комірцевої зони в першу чергу доставить приємні відчуття. І сприятливо позначиться на загальному самопочутті, тому що зніме спазми й затиски в м'язах, дозволить викинути зайві думки з голови.
Після такого комплексу підвищиться загальний життєвий тонус, розум проясниться і з'являться нові ідеї. Якраз те, що вам потрібно для успіху і азартної гонки.
Після цієї процедури від Вашої втоми не залишиться і сліду, а приплив сил і енергії залишиться з Вами ще надовго.


Сила – 2 год, 1600 грн
- Креольський масаж
- Рефлексологія стоп/Масаж голови і плечей (на вибір)
Креольський масаж активізує енергетичні центри, виліковує від болю і допомагає відновити емоційну рівновагу, підвищує імунітет. Дуже цінується тими, хто знаходиться в динамічному режимі, грає за високими ставками і розвиває великі проекти.
При напруженому графіку рекомендується регулярно приходити на сеанси креольського масажу, щоб зберегти свою енергійність і бути готовим до нових досягнень.
Масаж стоп або голови і плечей на Ваш вибір закріпить ефект.
Після двогодинного сеансу ви відчуваєте себе так, ніби вас коронували і призначили володарем світу. Вас огортає стан безумовної радості, прилив сил, відчуття внутрішньої свободи і повноти відчуттів.

Розслаблення – 2 год 30 хв, 1700 грн
- Балійський масаж
- Аnti-stress масаж
Пропустити пару стаканчиків в барі - теж варіант розслаблення. Але він приносить мало користі здоров'ю. Розслаблення в SPA-салоні допомагає перезавантажити мозок, відключитися від рутини і проблем, на час зняти з себе тягар відповідальності (чоловік, батько, керівник - скільки всього!) І справді просто відпочити - душею і тілом.
Щоб звільнити тіло від негативної енергії і зняти м'язову напругу майстер починає програму з традиційного балійського масажу, а після Ви будете насолоджуватися розслаблюючим масажем anti-stress під ніжними руками чаруючої балійської чарівниці.

Відпочинок Імператора – 2 год, 2500 грн 
- Балійський масаж в 4 руки
- Рефлексологія стоп і Масаж голови і плечей
Протягом життя Ви напевно спостерігали гру в чотири руки на фортепіано. При такому способі гри звук стає значно сильніше і багатше. Такий підхід дає свій приголомшливий ефект не тільки в музиці - йому підпорядковується і мелодія людського тіла.
 

Масаж в 4 руки виконується синхронно, народжує нові яскраві емоції, знімає втому і напругу, дарує нові і незабутні відчуття. Розслаблення під час цього масажу настає в рази швидше, ніж від класичного масажу, адже встежити за рухами чотирьох рук одночасно - неможливо! На завершення, для максимальної релаксації, паралельно виконується масаж голови і масаж стоп.

Цей комплекс подарує подвійну насолоду Вашому тілу.


Розкішна програма навіть для досвідчених цінителів масажу!

 

                                                                                            

ІНШІ ПОСЛУГИ